За інформацією: Суспільне Чернігів.
Дим від пожежі. Суспільне Чернігів
Армія РФ протягом доби 21 березня атакувала три прикордонні громади Чернігівщини: Новгород-Сіверську, Семенівську та Сновську. 53 вибухи пролунали у напрямках 11 сіл та міста Семенівка.
Про це Суспільному повідомила речниця Чернігівського прикордонного загону Галина Шеховцова.
Новгород-Сіверська громада:
- Грем’яч — три вибухи, ймовірно FPV-дрони;
Семенівська громада:
- Семенівка — шість прильотів, ймовірно, FPV-дрони;
- Леонівка — один вибух, ймовірно, скид вибухового пристрою з БпЛА;
- Архипівка — один вибух, ймовірно, скид вибухового пристрою з БпЛА та один вибух, ймовірно, FPV-дрон;
- Тимоновичі — чотири вибухи, ймовірно, FPV-дрони та шість вибухів, ймовірно, скиди вибухових пристроїв з БпЛА;
- Баранівка — один вибух, ймовірно, з міномета калібру 120 мм;
- Медведівка — шість вибухів, ймовірно, скиди вибухових пристроїв з БпЛА;
- Прогрес — три вибухи: один приліт, ймовірно, БпЛА "Молнія" літакового типу, один приліт, ймовірно, FPV-дрон та один вибух, ймовірно, скид вибухового пристрою з БпЛА;
- Блешня — два вибухи, ймовірно, скиди вибухових пристроїв з БпЛА.
Сновська громада:
- Гута Студенецька — сім вибухів, ймовірно, скиди вибухового пристрою з БпЛА;
- Хрінівка — три вибухи, ймовірно, скиди вибухових пристроїв з БпЛА;
- Клюси — три вибухи, ймовірно, зі ствольної артилерії.
Нагадаємо, російські війська протягом доби 20 березня атакували три прикордонні громади Чернігівщини: Новгород-Сіверську, Семенівську та Сновську. Використовували FPV-дрони, скидали вибухівку з БпЛА та стріляли з міномета і ствольної артилерії. Вибухи лунали у напрямках 13 сіл та міста Семенівка.
Читати ще
Читати ще
Понад 80% руйнувань та пошкоджень на Чернігівщині внаслідок обстрілів армії РФ — це житло людей