Останні роки перед фермерами та підприємцями, що вирощують с/г культури, постають все нові виклики, пов’язані з різкими змінами кліматичних умов. Часті засухи чи тривала спека, ураження все новими видами хвороб, регулярна дія стресових факторів – все це стимулює до пошуків якісних, ефективних, безпечних підкормок. Саме такими і є листові добрива.
Чому варто звернути свою увагу на них та обирати саме їх?
- Діють швидко за рахунок «міграції» елементів живлення до потрібних органів рослини.
- Можуть використовуватись на всіх стадіях онтогенезу.
- Сприяють стресостійкості.
- Проявляють широкий спектр дії.
- Швидко ліквідують дефіцит поживних речовин.
- Покращують фізіологічні процеси.
- Повністю виправдовують свою вартість.
Підживлення по листу препаратами ТМ «Добродій»
Українські споживачі все частіше звертають увагу на сертифіковані, нетоксичні, дієві, доступні за ціною підкормки. Лінійка продукції ТМ «Добродій» завоювала довіру своєю якістю та унікальністю. Серед величезного асортименту можна обрати наступні листові добрива:
- Добродій Калій Актив – підвищує стресостійкість, стимулює ростові процеси, нормалізує тургор, покращує засвоєння азоту та заліза, позитивно впливає на формування плодів.
- Добродій Молібден Плюс – забезпечує функціонування бульбочкових бактерій та повноцінну азотфіксацію, стимулює синтез рослинних білків, приймає участь в окисно-відновних реакціях.
- Добродій Бор – необхідний на стадії цвітіння та плодоутворення, покращує процеси росту, оптимізує вкорінення, підвищує стійкість до дії стресових факторів.
- Добродій Цинк-Мідь – нормалізує засвоєння елементів живлення, зміцнює імунітет та сприяє стійкості до хвороб, покращує фотосинтез, забезпечує швидке та продуктивне вкорінення.
- Органо-мінеральне добриво Добродій – покращує ферментацію ґрунту, регулює засвоєння поживних речовин, застосовується у тандемі з протруйником для ефективної боротьби з грибними хворобами.
5 правил ефективного підживлення
- Аналіз поживного потенціалу поля задля визначення необхідного переліку мікроелементів.
- Встановлення оптимальної фази внесення підкормки.
- Визначення вдалого часу застосування добрива (з урахуванням температури, вологості).
- «Вдала» форма добрива (з неорганічними солями, хелатованими мікроелементами, гуміновими та фульвеновими кислотами у складі).
- Правильно приготований робочий розчин.