Згідно з вироком Чернігівського районного суду Чернігівської області, 34-річного мешканця Козельця, визнано винним у скоєнні закінченого замаху на вбивство та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на сім років.
Про це повідомляє Поліція Чернігівщини.
Нагадаємо, оперативники управління карного розшуку обласної поліції спільно з колегами відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки спецпідрозділу «КОРД» затримали місцевого мешканця, який спробував на автошляху підпалити автомобіль свого односельця, кидаючи в нього пляшки із запальною сумішшю.
Поліцейські встановили, що на виїзді з Козельця у напрямку міста Остер невідомий чоловік застосував декілька пляшок із запалювальною сумішшю та здійснив напад на 54-річного чоловіка, коли той повертався на автомобілі додому.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині 44-річна жінка продавала боєприпаси та гранати (Фото)
Слідчі відділення поліції №1(селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 15 та частиною 2 статті 115 (Замах на умисне вбивство); частиною 2 статті 15 частиною 2 статті 194 (Замах на умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України і скерували матеріали до суду.
За матеріалами досудового розслідування Чернігівській районний суд визнав 34-річного зловмисника винним у закінченому замаху на умисне вбивство та закінченому замаху на умисне знищення чужого майна вчинене шляхом підпалу та призначив покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.
–