Справжній символ Нового Року, без якого святкова атмосфера буде відсутня як для дорослих, так і для дітей — гірлянда. Важливо зазначити, що ці різнокольорові вогники настільки полюбилися людям, що ними вже прикрашають що завгодно незалежно від пори року. Однак, найпривабливіше вони все ж таки виглядають на вікнах чи ялинках. Але достатня частина людей задаються питанням, як же обрати таку гірлянду, яка буде безпечною та красивою, а також працюватиме протягом довгого часу. Гірлянда на вікнах приносить задоволення не лише жителям домівок, але й прохожим на вулиці.
Параметри та принцип вибору гірлянди для дому
Насправді обрати нову гірлянду для дому на Новий Рік, так же легко, як і обрати топ онлайн казино, якщо користуватись надійними рейтингами та інструкціями. Першим параметром за яким вибирають гірлянду для дому є дизайн. Він поділяється на наступні основні типи:
- сітка —за їх допомогою можна створити цілу завісу з лампочок. Як правило, така гірлянда — багата кількість ромбів або квадраті з дротів.
- нитки — найбільш прості та універсальні. В такому варіанті по всій довжині одного шнура розміщено багато різнокольорових лампочок. За їх допомогою можна прикрашати вікно по його контуру.
- бахрома — на відміну від завіси, тут від одного дроту відходять пучки лампочок.
- завіса — в них від головного дроту відходить велика кількість інших вертикальних дротів.
- бурульки або метеоритний дощ — вони схожі на завіси, але в них може відрізнятися довжина ниток.
Також гірлянди можна обирати за оригінальними функціями:
- статодинамічні — їх робота полягає в імітації салюту. Їх можна використовувати на великих вікнах.
- різні форми замість шарів — лампочка не повинна бути обов’язково шаром, це може бути свіча, сніжинка, сніговик і тд.
- музичні — світлодіоди на таких лампочки загоряються у ритмі популярних різдвяних пісень. Їх роботу можна контролювати навіть за допомогою мобільного додатку.
Також гірлянди можна обирати за джерелом світла та типом живлення. За джерелом світла вони поділяються на ті, що з:
- мікро- та мінілампами;
- зі світлодіодами.
В той час, як за типом живлення вони поділяються на ті, що працюють від:
- від напруги — найбільш розповсюджений варіант, але проблематичний при перебоях зі світлом.
- за допомогою акумулятору — гірлянди від акумулятора можна використовувати у тому випадку, коли відстань до розетки надто велика.
Що треба врахувати при виборі — декілька порад
Оскільки гірлянда представляє собою не лише красивий предмет інтер’єру, але й несе підвищену небезпеку, треба максимально виконувати правила експлуатації та обирати лише якісні пропозиції. Саме тому під час вибору гірлянди слід враховувати наступні позиції:
- упаковка — потрібно, щоб гірлянда була не тільки з упаковкою, але й щоб до неї були додані інструкція та вся необхідна інформація.
- сертифікат безпеки — це той документ, який ви можете сміливо запитати у продавця. Це запевнить вас у тому, що ваша покупка не стане причиною пожежі.
- перевірка — покупець має повне право перевірити свою покупку у роботі. Повинні працювати не тільки усі лампочки, але й усі режими, музика та інші функції, якщо вони є. За перевіркою потрібно звернутись до продавця чи консультанта магазину.
І останнє, про що варто пам’ятати — це не та покупка, на якій варто економити. Надто дешеві варіанти можуть бути неякісними, що спричинить пожежу чи просто зіпсує настрій швидкою поломкою.