Сьогодні світ відзначає День написання листа в майбутнє. Цього дня заведено відправляти послання собі або будь-кому в майбутньому. Завдяки сучасним технологіям це можна зробити не лише на папері, а й записати аудіо- чи відеозвернення. А спеціальні сервіси допоможуть запланувати точну дату отримання послання адресатом.
Без сумніву, будь-кому було б цікаво отримати через кілька десятиліть такого листа. Що ви хотіли б у ньому прочитати? Настанови, поради, досвід, перестороги? Журналісти ЧЕline поцікавились у відомих чернігівців, щоб вони хотіли б передати майбутнім поколінням у такому листі.
.
Катерина Литвин: «Берегти своє здоров’я, бути поряд із рідними, жити в місті та державі щасливих людей!»
Ірина Синельник: «А що ми можемо передати в майбутнє? Свій досвід? Якісь настанови? Але кожне покоління має свої уроки і навряд чи зважає на помилки попередніх. Настанови чи повчання теж, як на мене, не надто ефективні. Я хотіла б спитати у наших наступників – чи змогли вони більш ефективно і бережно використовувати природні ресурси? Чи подолали смертельні хвороби, голод і бідність на планеті? Чи стали більш щасливими, аніж їхні попередники? І що таке щастя для них?»
Андрій Кисіль: «Немає нічого неможливого. Постав мету і йди до неї кожен день. І ти точно досягнеш її. Насолоджуйся та цінуй кожен момент свого життя. І ні про що не шкодуй. Люби, твори і завжди будь чесний із собою й іншими».
Василь Білогура: «Порадив би цінувати час. Те, що ніколи і за жодних обставин не вдасться повернути. Розраховувати тільки на себе, свої сили, тоді вдасться зберігати незалежність, а допомога від інших буде на радість».
Марина Забіян: «Щепіться від ковіду. Упевнена, що вакцину вже винайшли.
А тоді:
– Подорожуйте. Не інтернетом, не телепатією, а плигайте у потяг, сідайте в літак чи купуйте квиток на автобус – і скоріше по нові враження. Тим паче, що «корони» вам тепер нічого боятись.
– Спілкуйтесь. Менше гаджетами, більше офлайн. Бо ж поцілунки та обійми через екран… Ну, такоє.
– Оформлюйте накопичувальну пенсію. Бо ж без ковіду жити будете довго. І треба ж на щось подорожувати».
Віктор Бистров: «Читати багато книжок та пам’ятати, що головне в житті – це любов».
–