За інформацією: Суспільне Чернігів.
Військові ЗСУ, з якими попрощалися на Чернігівщині. Сновська міська рада / Козелецька селищна рада
На Чернігівщині 5 лютого попрощалися з трьома загиблими військовими ЗСУ: Георгієм Хмарським, Олександром Коноваленком та Валерієм Смоляговим, якого пів року вважали зниклим безвісти.
Про це повідомляють Сновська міська та Козелецька селищна ради на своїх Facebook-сторінках.
Валерій Смолягов народився 1 вересня 1974 року в селі Слобода на Городнянщині. У 1992 році закінчив на той час Щорське СПТУ-7, отримавши кваліфікацію штукатур, лицювальник, плиточник.
Валерій Смолягов. Сновська міська рада
З 1992 до 1994 року проходив строкову військову службу на посаді радіометрист технічних засобів бойових інформаційних постів.
Створив свою сім'ю і проживав на Сновщині. У цивільному житті працював кочегаром котельні Новоборовицького ліцею.
13 січня 2023 року був мобілізований до лав ЗСУ.
25 червня 2024 року, під час мінометного обстрілу по позиціях підрозділу, в якому служив Валерій, боєць зник безвісти.
"Рідні щодня чекала звістки про нього, до останнього мали надію побачити його живим, але 30 січня 2025 року солдата Смолягова Валерія Васильовича визнано загиблим", — пишуть у громаді.
Попрощалися та поховали Валерія Смолягова у Нових Боровичах. У загиблого залишилися дружина, донька, син та мати.
Георгій Хмарський народився 25 липня 1999 року в селищі Козелець. Закінчив 9 класів Козелецької школи №2. Після школи вступив до Козелецького технікуму ветеринарної медицини.
Георгій Хмарський. Козелецька селищна рада
Свій трудовий шлях розпочинав робітником КП "Козелецьводоканал". Потім був призваний на строкову службу. Після — продовжив працювати робітником ТОВ "Делівері".
З початку повномаштабного вторгнення Георгій був мобілізований до лав ЗСУ.
"Проходячи службу отримав поранення. Але не зміг сидіти вдома, та після відновлення, з вересня 2024 року пішов знову боронити Батьківщину", — пишуть у громаді.
Загинув під час виконання бойового завдання на Покровському напрямку. Попрощалися та поховали Георгія Хмарського у Козельці. У загиблого залишилися мати, брат та сестри.
Олександр Коноваленко народився 25 червня 1999 року у селі Тихоновичі на Сновщині. Як розповіли у Тихоновицькому старостинському окрузі, Олександр рано залишився без батька, закінчив місцеву школу. Потім навчався в Сумському національному аграрному університеті.
Олександр Коноваленко. Сновська міська рада
Під час повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини.
31 січня 2025 року Олександр Коноваленко загинув. Попрощалися та поховали бійця у Чернігові на кладовищі "Яцево". У загиблого залишилися дружина і дворічна донька, які проживають у Чернігові. А також — мати, вітчим (жителі села Тихоновичі) та двоє братів, один з яких наразі також стоїть на захисті Батьківщини.
Читати ще
Читати ще На Чернігівщині провели в останню путь загиблих бійців: Сергія Андрійка та Олега Гавриленка