Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю, дізнавачами та слідчими Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованих обшуків вилучили у зловмисників суху подрібнену речовину рослинного походження, схожу на канабіс, згортки з наркотиками, сушені стебла, понад десяток доглянутих кущів конопель, а також гранату.
Про це повідомляє поліція Чернігівської області.
Днями на території Прилуцького району поліцейські провели заходи, спрямовані на протидію незаконному обігу наркотиків.
У Прилуках правоохоронці викрили чотирьох зловмисників, які за місцем свого проживання зберігали висушені та подрібнені наркотичні речовини, сушені рослини конопель і пристрої для куріння. На присадибній ділянці одного з них поліцейські виявили десяток ретельно доглянутих кущів конопель, в оселі іншого – ручну гранату.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Армія рф випустила 31 снаряд із РСЗВ по селу на прикордонні Чернігівщини
Крім того, в мешканців Ладанської, Линовицької та Ічнянської громад поліцейські вилучили згортки з висушеною речовиною, схожою на канабіс, сушені стебла та насіння конопель.
Усе вилучене направлено на експертне дослідження.
За всіма фактами слідчі та дізнавачі поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури проводять досудове розслідування за:
— ч. 1 ст. 310 Кримінального кодексу України (незаконний посів або вирощування конопель);
— ч. 1 ст. 309 КК України (незаконне зберігання наркотичних засобів або психотропних речовин).
— ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).
Досудове розслідування триває.
Фото: поліція Чернігівської області
–