За інформацією: Суспільне Чернігів.
Процес розмінування сільськогосподарських угідь на Чернігівщині. Генеральний штаб ЗСУ
За два місяці зведений загін дистанційного механізованого розмінування очистив понад 45 гектарів сільськогосподарських угідь на Чернігівщині.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ на своїй Facebook-сторінці.
Для цього використовували дві дистанційно керовані машини GCS-200. Ними керують оператори, самі ж машини можуть знищувати вибухонебезпечні предмети на глибині до 30 сантиметрів.
"Машини здатні витримати детонацію протипіхотних та протитанкових мін, знешкоджують артилерійські снаряди та інші вибухонебезпечні предмети. GCS-200 може працювати від 6,5 до 15 годин, залежно від завдань і умов", — йдеться у повідомленні.
Загалом у Чернігівській області ще понад 340 гектарів сільськогосподарських угідь потребують обстеження. Від початку року розмінували майже 81 гектар.
Читати ще
Читати ще
Розміновують за допомогою дронів: як працюють демінери на Чернігівщині