За інформацією: Суспільне Чернігів.
Віктор Харченко. Суспільне Чернігів
Як розповів бригадир компанії-підрядника "Спортелітбуд" Василь Пантолік, це їхній шостий об’єкт цього року.
"Спочатку було викопано 30 сантиметрів. Було укладено старий асфальт роздріблений. Було вкладено десь 30 сантиметрів щебеню. Потім асфальту чотири сантиметри й два сантиметри покриття. Гумове покриття і зверху поліуретан накладається. Це напилення. Тричі тут напилювалось покриття".
Василь Пантолік. Суспільне Чернігів
13-річний Назар Сумарок займається легкою атлетикою у Прилуцькій дитячо-юнацькій спортивній школі. Цього дня її вихованці вперше тренуються на нових бігових доріжках.
"Срібний призер України – друге місце. На області теж займав багато призових. Особисті рекорди — це висота 145 сантиметрів і ядро три кілограми — 11,25 метра", — сказав Назар Сумарок.
Назар Сумарок. Суспільне Чернігів
Віктор Харченко дозволив дітям тестувати нові бігові доріжки від початку цього тижня. Каже: основні роботи виконані на 97%, а до відкриття оновленого стадіону залишилось кілька днів. Поки що тут добудовують майданчик для занять пляжним волейболом та асфальтують центральну частину. До робіт долучилися й тренери – фарбують паркан у синьо-жовті кольори.
Тиждень тому на покриття нанесли спеціалізовану розмітку. Це дозволить сертифікувати стадіон та надалі проводити змагання всіх рівнів, каже тренер з легкої атлетики Євген Мачульний.
"Це для нас необхідність була. Ми таке покриття вже бачимо по всій Україні років 15. І наші діти, як приїжджають на змагання, у них був шок", — каже Євген Мачульний.
Євген Мачульний. Суспільне Чернігів
За словами тренера, старим біговим доріжкам було понад 50 років. Нині легкою атлетикою у Прилуках займаються близько 170 дітей, всього у спортшколі понад 700 вихованців. Також щоденно стадіон відвідують інші містяни.
"Перед цим був ковід – діти були обмежені у фізичному русі, зараз, на жаль, війна також наші діти обмежені. Багато виїжджають за кордон і потім беруть інше громадянство, виступають за інші країни. Кожна копійка дорога і для війни, але ми розуміємо, що майбутнє також за дітьми", — розповів тренер з легкої атлетики Станіслав Чекалін.
Станіслав Чекалін. Суспільне Чернігів
Українська біатлоністка та почесна громадянка Прилук Валентина Цербе-Несіна, яка нині присвятила себе волонтерству та супроводжує кортежі загиблих прилучан, на запитання Суспільного щодо необхідності будівництва таких спортивних об’єктів під час війни відповіла так:
"Треба копійка до копійки, відбудовувати й рятувати хлопців і, щоб не було у нас героїв «на щиті». В мене б не піднялася рука використати ці 12 мільйонів на бігові доріжки. Хай спорт і мої колеги мене пробачать, але я дуже багато обдумувала, багато телефонних дзвінків зробила своїм біатлоністам-ветеранам, які поряд зі мною захищали. Вони сказали: «Діток ми любимо, але на сьогодні треба берегти державу»".
Валентина Цербе-Несіна. Суспільне Чернігів
Читати ще
Читати ще
Спортсменка з Чернігова здобула «срібло» на чемпіонаті Європи з дзюдо серед молоді
Читати ще
Спортсмен з Чернігівщини здобув бронзову нагороду на Кубку Європи з дзюдо, який проходив в Угорщині