Увечері 14 серпня росіяни здійснили балістичний удар по одному з сіл Корюківської громади Чернігівської області.
За словами начальника Чернігівської ОВА В’ячеслава Чауса, вибух завдав пошкоджень сільськогосподарському підприємству та приватним будинкам.
Яка ситуація нині та чи є постраждалі, дізнавалися в Павла Мірошниченка, начальника Корюківської РВА.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: По селу на Чернігівщині ворог вдарив ракетою: пошкоджене сільгосппідприємство
«На щастя, постраждалих людей немає. А будівлі дуже сильно постраждали, особливо дахи та вікна. Комісія, що фіксує завдану шкоду, вже побула. Натомість поліція й інші спеціальні служби залишаються, бо там можуть ще залишатися небезпечні вибухові предмети.
Окрім людських домівок, постраждали ферми, їхні будівлі також пошкоджені.
Комісія тільки-тільки виїхала з населеного пункту. Будматеріали людям видаватимуть пізніше. Все потрібне нададуть у порядку черги. Всім допоможуть. Уже телефонував один благодійний фонд, який також готовий допомагати», – в коментарі для «ЧЕЛАЙН» зазначив Павло Мірошниченко, начальник Корюківської РВА.
Ірина Осташко
Фото з відкритих джерел
–