У ніч на 12 травня російські військові спрямували кілька ударних безпілотників на цивільні об’єкти в Корюківському районі. Зокрема, в селі Старі Боровичі, що в Сновській громаді, внаслідок атаки пошкоджено будівлю місцевого освітнього закладу та його господарчі споруди.
Павло Мірошниченко, начальник Корюківської РВА, в коментарі для «ЧЕЛАЙН» розповів, що, на щастя, обійшлося без постраждалих, але пошкодження будівлі дуже складне – дах, велика кількість вікон, внутрішні та зовнішні стіни, підлога, меблі, блочно-модульна котельня. Від учора на об’єкті почалися роботи, що тривають і нині.
«Наше найперше завдання – зробити так, щоб ще більше не пошкодити будівлю школи. Маю на увазі, треба забити вікна, підлатати дах і вивезти сміття. Причому роботи на даху мають виконувати професіонали, які знаються на висотних роботах. Аби люди, які не вміють цього робити, не впали з даху.
Попередні роботи треба виконати, щоб дощ не затікав до будівлі та не стало ще гірше», – пояснив Павло Мірошниченко.
.