За інформацією: Суспільне Чернігів.
Наслідки атаки FPV-дроном по Семенівці на Чернігівщині. «Труха Чернігів»
Внаслідок атаки КАБами та FPV-дронами прикордоння Чернігівщини протягом двох діб 29 та 30 травня російські війська пошкодили дві будівлі навчальних закладів, п'ять цивільних автомобілів, будинки та господарчі споруди.
Про це йдеться у повідомленнях Оперативного командування "Північ" і департаменту цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОВА.
- У Хотіївці внаслідок чотирьох вибухів КАБів пошкоджені непрацююча школа, два ангари, комерційна будівля та дві господарчі споруди.
- Внаслідок вибуху FPV-дрона у Семенівці пошкоджені п'ять цивільних легкових автомобілів.
- Три скиди з БпЛА біля села Тихоновичі призвели до пожежі двох будинків (один житловий та один нежитловий).
Нагадаємо, що війська РФ протягом доби 29 травня з різних видів зброї атакували три прикордонні громади Чернігівщини: Новгород-Сіверську, Семенівську та Сновську. Росіяни застосовували керовані авіабомби, FPV-дрони, скидали вибухівку з БпЛА та стріляли зі ствольної артилерії. Під вогнем опинилися шість сіл.
Читати ще
Читати ще
«Діти бояться та плачуть, бо звук нагадує «шахед»»: у Чернігові скаржаться на гучну їзду мотоциклістів