За інформацією: Суспільне Чернігів.
Ярослав Кириєнко. Суспільне Чернігів
Психологиня Наталія Найдюк працює з людьми, які втратили своїх дітей під час війни. Її методика передбачає групові сесії підтримки, медитації, ліплення з глини та інші активності.
"Цивільні люди залишені сам на сам зі своїми проблемами. Якщо родичі військових можуть отримати цю допомогу, є ветеранські різні організації, є хаби, то цивільні через те, що вони розрізнені, не гуртуються в організації, залишаються одні зі своїми проблемами в соціальному і психологічному плані".
Наталія Найдюк. Суспільне Чернігів
Керівник громадської організації DAP Дмитро Джима каже, що є великий запит на надання юридичної підтримки від людей, які постраждали внаслідок війни. І додає, що навіть у тих, хто має юридичну освіту, іноді виникають труднощі.
"Ми працюємо з Реєстром збитків для України та Міжнародним кримінальним судом. Також є запити на інші юридичні послуги — такі як звернення до державних установ".
Дмитро Джима . Суспільне Чернігів
Простір доступний для проведення заходів іншими організаціями. Тут будуть навчатися й правоохоронці.
"Про простір дізналася, бо тут раніше проводився тренінг. Я на нього завітала. Мені сподобалося, що можна проводити свої заходи у просторі. Я домовилася з організаторами, які також дозволи мені провести захід для своїх працівників", — розповіла психологиня районного управління поліції Аліна Богдан.
Аліна Богдан. Суспільне Чернігів
Наразі вся команда простору DAP HAB працює, як волонтери.
"Реєстр збитків – це частина механізму, яка допоможе досягти справедливості та відшкодування завданих збитків війною для України та її народу", — Дмитро Джима.Читати ще
Читати ще
Інтеграція в цивільне життя, психологічна та соціальна допомога: на Чернігівщині відкрили ветеранський простір