З 1 вересня всі працівники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) будуть зобов’язані носити бодікамери й фіксувати на відео вручення повісток або перевірку документів.
Про це сказав міністр оборони Денис Шмигаль.
» З 1 вересня усі працівники ТЦК та СП зобовʼязані носити бодікамери та здійснювати відеофіксацію під час перевірки документів або вручення повісток. У разі порушення правил фіксації передбачена дисциплінарна відповідальність»,- зазначив він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три громади Чернігівщини атакували росіяни
За його словами, цей крок має забезпечити прозорість і законність роботи груп оповіщення, а також захистити права як військовозобовʼязаних, так і самих працівників ТЦК.
Наразі забезпеченість бодікамерами становить близько 85%. Триває робота із закупівлі додаткових засобів.
–
Джерело: Українська правда