За інформацією: Суспільне Чернігів.
Координаторка програми EGAP у Чернігівській області Юлія Масляна. ФОТО: Суспільне Чернігів
Клас обладнали ноутбуками та необхідними матеріалами для програмування. Також закупили 3D принтер. Усі вчителі навчального закладу додатково пройшли профільне навчання.
"Принтер вже якісніший, старіші моделі потрібно вручну налаштовувати, калібрувати. А тут вже все автоматично. Дуже цікаво, не тільки можна для робототехніки, там ще й для інформатики використовувати, теж саме з фізики, можна деякі елементи друкувати", — розповів вчитель інформатики Анисівського ліцею ім. І.Франка Сергій Стародуб.
Вчитель інформатики Анисівського ліцею ім. І.Франка Сергій Стародуб. ФОТО: Суспільне Чернігів
ЗD принтер у класі робототехніки. ФОТО: Суспільне Чернігів
Одинадцятикласник Євгеній Лебідь займався програмуванням ще з дитинства. Каже, це його хобі, яке згодом хоче перетворити у майбутню професію.
"Я навіть стараюсь навчатись на робототехніку. Тобто, робити ігри, програми, забезпечення для програм. Вже було таке, що робив макет для проєктів".
Одинадцятикласник Євгеній Лебідь. ФОТО: Суспільне Чернігів
Зараз Євгеній зі своїми однокласниками працює над новою розробкою.
"Раніше ми навчились робити 3D-моделі, зараз в нас іде такий етап — ми робимо роботів, машинки. Це поки що перший урок, але надалі в нас є плани створити, можливо, машинку, яка буде повноприводною. Модель буде сама на 3D принтері, а моторчик уже буде спеціальний".
Учні створюють робота. ФОТО: Суспільне Чернігів
Учні створюють робота. ФОТО: Суспільне Чернігів
Тепер таких роботів учні Анисівського ліцею можуть створювати у своєму навчальному закладі.