За інформацією: Суспільне Чернігів.
Транспортна картка у Чернігові. Суспільне Чернігів
У Чернігові на зупинках громадського транспорту планують встановити термінали для придбання та поповнення транспортних карток.
Доручення щодо вирішення цього питання дав виконувач обов’язків міського голови Чернігова Олександр Ломако начальнику управління транспорту Олександру Рижому на розширеній нараді у міськраді 23 квітня.
Така потреба виникла у зв’язку з наріканням людей про складнощі з придбанням транспортної картки, сказав Ломако.
"Це без затрат бюджетних коштів. Там можна буде мобільний поповнити, за Інтернет заплатити й придбати або поповнити транспортну картку".
За словами Ломака, планують розпочати з установлення 10-15 терміналів, вони антивандальні.
"Займімося цим питанням. Треба просто знайти юридичне рішення. Можна разом з КП «Паркування та ринок» це зробити: знайти рішення, як їм дати дозвіл поставити термінал. Провести засідання виконкому, щоб визначити адреси й встановити".
Читати ще
Читати ще У Чернігові з 9 березня зросте вартість проїзду в автобусах для учнів, а також при оплаті готівкою і банківською карткою
Читати ще У Чернігові почнуть видачу карток пільговикам для безоплатного проїзду у транспорті