Компанія Apple славиться довговічністю своїх пристроїв. Користувач, придбаючи новинку, впевнений, що знахідка прослужить не один рік. Тому команда Купертіно створює не тільки стильний девайс, але й максимально функціональний продукт з якісних матеріалів.
Macbook ─ один з найвідоміших винаходів яблучної корпорації. Створюючи власний персональний комп’ютер, Apple поставила перед собою ціль випустити пристрій, який не матиме собі рівних серед конкурентів. Адже ринок мобільних пристроїв вже міг похвалитися ПК відомих виробників. Тому, Стів Джобс розумів, що перед ним і його командою майстрів знову постає складна задача ー створити дійсно неповторний пристрій. Але, як виявилося, для Apple нема непереборних обставин або задач, які неможливо вирішити. Перший макбук з’явився у 2006 році і являв собою гаджет в надлегкому корпусі з новою операційною системою MacOS. Він одразу прийшовся до вподоби студентам та активним користувачам, яким важливо працювати віддаленно. Адже все менше людей віддавали переваги стаціонарним важким комплектам, які стояли вдома і займали багато місця.
Перші моделі яблучних девайсів прийшлися до вподоби поціновувачам мінімалізму. Комп’ютери розміром зі звичайний альбомний аркуш не залишили байдужими тих, хто мріє про компактний пристрій. Тепер ПК може вміститися в сумці й навіть на книжковій поличці.
Йшли роки й гаджети Apple змінювалися. Тепер це стильний пристрій в алюмінієвому корпусі з яскравим дисплеєм та інноваційним процесором M1 власного виробництва.
Як би Тім Кук не заявляв, що macbook найміцніший у своєму роді продукт, йому теж необхідний ремонт і періодичне обслуговування в сервісному центрі Apple. Раз у півроку спеціалісти рекомендують проводити чистку від пилу і заміну термопасти, щоб не допустити перегрівання корпусу. Інколи юзери плутаються і вважають, що девайс перегрівається, бо батарея вийшла із ладу і дуже дивуються, коли майстри рекомендують всього лише очистити його від забруднення.
Найчастіше до СЦ звертаються з проханням замінити матрицю. Проявляється недолік у вигляді великої тріщини, або павутинки по всій поверхні. Зазвичай, спотворюється зображення, або інколи зовсім зникає. Причиною може послугувати сильний удар, падіння з висоти або сильне надавлювання. Саме тому у 2016 році з’явився зміцнений алюмінієвий корпус.
Багато хто намагається провести заміну власними силами. Але, застерігаємо, що це доволі кропітка робота. І від того, як буде встановлена нова запчастина, залежить подальша повноцінна робота гаджету. Самостійно, без попередньої підготовки, підібрати підходящу деталь майже неможливо. Треба знати модель macbook, рік випуску і бути впевненим, що придбаєте саме оригінальну матрицю.
Для заміни старої LCD на нову потрібно виконати декілька доволі складних маніпуляцій:
- Гаджет повністю розбирається.
- Відключається модуль в зборі від мережі й шлейфа відеокарти.
- Вилучається бракована деталь від основного модуля з заміною на нову.
- Перевірка на справність перед видачею клієнту.
Тому рекомендуємо не витрачати марно час і звернутися за допомогою до спеціалістів для заміни матриці в Macbook. Ваш ноутбук потрапить в надійні руки. Перед проведенням основних робіт, проводиться консультування з менеджером по сервісному обслуговуванню і попередня діагностика. Ви можете також обговорити ціну за роботу, терміни виконання. Пам’ятаємо, якісно виконаний ремонт ー запорука повноцінного функціонування техніки. Бо хочеться звертатися до СЦ тільки за крайньої потреби, тому і важливо, щоб робота була виконана бездоганно.