Вчора, 23 жовтня, у Чернігівському обласному молодіжному центрі підбивали підсумки проєкту «План Б», що проходив у Чернігові з липня по листопад цього року. Його основним завданням було підвищення обізнаності громади щодо належної утилізації відпрацьованих батарейок.
В рамках цього проєкту активісти провели 2 тренінги і підготували 34 еко-ментори, котрі з вересня по жовтень провели 180 просвітницьких лекцій у загальноосвітніх школах міста і координували мотиваційну акцію зі збору відпрацьованих батарейок «EcoBattle».
«Всього у вересні еко-менторами було організовано 180 лекцій «Велика шкода маленьких батарейок», слухачами яких стали більш ніж 3 000 школярів. За один лише місяць учні зібрали майже 144 000 відпрацьованих елементів живлення! За результатами соціологічного дослідження, проведеного у жовтні, ми бачимо що проєкт мав найбільший вплив на аудиторію шкільного віку та їх батьків», — сказав координатор проєкту Сергій Забара.
Також про досвідучасті у проєкті та організацію виховних заходів у школі №3 розповіла одна з еко-менторок, учениця 11 класу, Діана Наливайко. За її словами такий проєкт дав можливість глибше зрозуміти сучасні виклики для навколишнього середовища та навчитись краще використовувати інтерактивні методи роботи з інформацією.
Детальніше про цей проєкт можна прочитати в нашому минулому матеріалі — Екологічний «План Б» для Чернігова.
Источник: 0462.ua