
Ворожа армія просто зараз атакує Чернігів безпілотниками типу «шехед». Жителів Чернігова закликають перебувати у безпеці.
Як повідомляє начальник Чернігівської МВА Дмитро Брижинський, вже близько 10 «шахідів» прямує на місто.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російський FPV-дрон на оптоволокні влучив по АЗС на Чернігівщині
Зараз у Чернігові працює ППО, лунають потужні вибухи.
–
