За інформацією: Суспільне Чернігів.

Пошкоджений внаслідок атаки РФ 22 червня 2026 року фасад та вікно ліцею у Новгороді-Сіверському. Суспільне Чернігів
Кількість травмованих унаслідок атаки РФ 22 червня по території ліцею у Новгороді-Сіверському зросла. По медичну допомогу до лікарні самостійно звернулася місцева жителька. Вона 1976 року народження.
Про це повідомив начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов на своїй сторінці у Facebook.
За його інформацією, у жінки діагностували акубаротравму.
Нагадаємо, поранень також зазнав 68-річний чоловік. Він перебуває у лікарні з акубаротравмою.
Загалом війська РФ атакували місто Новгород-Сіверський близько 07:15. Зі слів Селіверстова, зафіксували влучання російського БпЛА типу "Молнія" по території Новгород-Сіверського ліцею імені Ушинського. Внаслідок вибуху в будівлі навчального закладу вибиті 38 вікон, пошкоджений внутрішній фасад.
У багатоквартирному будинку поруч розбиті шибки на одному з балконів, пошкоджений шифер, розповіли Суспільному мешканці двоповерхівки.
Про наслідки атаки РФ на Новгород-Сіверський 22 червня дивіться у сюжеті:
Читати ще

Читати ще
Поранення зазнав 68-річний чоловік, загинув голуб, у ліцеї вибиті 38 вікон: подробиці атаки РФ на Новгород-Сіверський
