Наприкінці минулого тижня медзаклади Чернігівської області отримали від Міжнародного медичного корпусу шість автомобілів та «швидку». На часі ж — наступний етап співпраці — відбудова медичних закладів, що зазнали руйнувань під час активних бойових дій.
— Йдеться про той обсяг робіт, що дозволить відновити нормальну роботу закладів охорони здоров’я. Зокрема обласної психоневрологічної лікарні, Чернігівської ЦРЛ, амбулаторії загальної практики сімейної медицини в Киїнці та міської лікарні Чернігова № 2. Також іноземні партнери допоможуть з облаштуванням тимчасової будівлі для пацієнтів протитуберкульозного диспансеру на час реконструкції основного корпусу, — прокоментувала заступниця начальника Чернігівської обласної військової адміністрації Жанна Шерстюк.
Попередньо група закордонних експертів визначила характер наявних пошкоджень згаданих об’єктів. Після визначення обсягів робіт по кожному з них обласна військова адміністрація та Міжнародний медичний корпус підпишуть меморандум щодо забезпечення реалізації проєктів. Приміром, у чернігівській міській лікарні № 2 ремонтуватимуть вікна, двері та покрівлю у приймальному відділенні.
— Але і на цьому співпраця з Міжнародним медичним корпусом не закінчиться. Вже зараз ми розглядаємо більш довгострокові проєкти, в тому числі й повне відновлення Обласного медичного центру соціально значущих та небезпечних хвороб. Відповідна ініціатива реалізовуватиметься дещо пізніше, — зазначила Жанна Шерстюк.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації.
На фото — делегація МОЗ та ВООЗ біля корпусу Обласного медичного
центру соціально значущих та небезпечних хвороб 16 травня