За інформацією: Суспільне Чернігів.
Одна з багатоповерхівок у Чернігові. Суспільне Чернігів
На Чернігівщині у випадку введення графіків погодинних відключень тепер без електроенергії буде більше будинків, проте тривалість таких відключень буде меншою.
Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус на брифінгу 8 листопада.
"Багато об'єктів, які раніше належали до критичної інфраструктури, зараз до неї не належать. Тому це дозволило нам розширити ці графіки та внести додаткові зміни", — говорить Чаус.
Також у коментарі Суспільному речниця "Чернігівобленерго" Катерина Дроздова зазначила, що до графіків погодинних відключень додали будинки, які були заживлені від котелень.
"Після перезаживлення котелень на окремі лінії, будинки, що були з котельнями на одній лінії, внесені до графіків погодинних відключень".
Нагадаємо, що наразі на Чернігівщині достатньо потужностей, щоб не впроваджувати графіки погодинних відключень електроенергії. Про це повідомив голова правління "Чернігівобленерго" Сергій Фелик на брифінгу в Чернігівській ОВА 8 листопада.
"Останнім часом у нас почастішали випадки ураження об'єктів розподільчої мережі. Для нас це новий виклик. Однак хочу всіх запевнити, що ми до цього готові. Ми моделювали найгірший сценарій – повне знеструмлення такого об'єкта. Тому протягом року ми збудували резервні лінії на найгірший випадок", — пояснює Фелик.
Крім того, за словами начальника ОВА В’ячеслава Чауса, в області понад 20% потреб в електроенергії можна забезпечити альтернативними джерелами. Протягом цього року, каже Чаус, за допомогою державних програм та іноземних донорів," підприємства області та органи місцевого самоврядування забезпечували свої об'єкти такими джерелами енергії.