За інформацією: Суспільне Чернігів.

Захисники, з якими попрощалися на Чернігівщині 7 травня 2026 року: Сергій Ганжа, Анатолій Оряп, Сергій Москаленко, Максим Хахула. Новгород-Сіверська міська територіальна громада / Куликівська селищна рада / Ніжинська міська рада / Коропська селищна рада
На Чернігівщині 7 травня в останню путь провели чотирьох захисників України: Сергія Ганжу, Анатолія Оряпа, Сергія Москаленка та Максима Хахулу. Трьох військових тривалий час вважали зниклими безвісти.
Про це повідомили у Новгород-Сіверській, Куликівській, Ніжинській та Коропській громадах.
Сергій Ганжа народився 13 червня 1983 року в місті Новгород-Сіверський.

Сергій Ганжа. Новгород-Сіверська міська територіальна громада
Навчався у місцевій школі №1. Після її закінчення продовжив навчання в професійному училищі в Чернігові, де спочатку здобув фах у молочній справі, а згодом — електрика.
Тривалий час працював за спеціальністю за кордоном.
З початком повномасштабного вторгнення долучився до лав оборонців.
Загинув боєць 1 травня 2026 року під час виконання бойового завдання на Харківщині.
Анатолій Оряп народився 13 січня 1976 року в Білорусі.

Анатолій Оряп. Куликівська селищна рада
Там закінчив середню школу. Згодом з родиною переїхав до Куликівки, де і проживав постійно. Працював на різних роботах.
23 липня 2024 року чоловіка мобілізували до лав ЗСУ.
З 5 вересня 2024 року бійця вважали зниклим безвісти. Наприкінці квітня 2026 року військова частина офіційно підтвердила, що Анатолій Оряп загинув 5 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Роботине Запорізької області.
Поховали захисника у Куликівці.
7,8 та 9 травня у громаді оголосили Дні жалоби.
Сергій Москаленко народився 23 березня 1986 року.

Сергій Москаленко. Ніжинська міська рада
Загинув 28 листопада 2024 року.
Максим Хахула народився 28 січня 1989 року на Черкащині.

Максим Хахула. Коропська селищна рада
У дитинстві разом із мамою переїхав до Шабалинова на Коропщині, де у 2007 році закінчив школу.
Згодом здобув професію газоелектрозварювальника. Проживав у Шабалинові.
Із 2013 по 2018 рік жив на малій батьківщині дружини — у селі Кнути. Працював у лісництві.
Із 2018 року родина повернулася до Шабалинова, Максим працював у Коропі.
"Люди пам’ятають його як майстра із «золотими руками» — він постійно приходив на допомогу односельцям. Умів усе: скласти піч чи грубу, провести електрику, облаштувати водопостачання, виконати столярні роботи, зробити опалення чи закласти фундамент. До всього брався з відповідальністю і швидко навчався новому", — пишуть на сторінці громади.
12 січня 2023 року долучився до лав ЗСУ.
Спочатку у складі 58-ї окремої мотопіхотної бригади боронив Луганщину, Серебрянський ліс. Через місяць приєднався до 3-ї окремої штурмової бригади і разом із побратимами тримав оборону на Донеччині — у Бахмуті, Авдіївці, Орлівці, стримував наступ російських військ на Ласточкине (нині Криничне).
22 лютого 2024 року загинув під час виконання бойового завдання поблизу села Орлівка Покровського району Донецької області.
У захисника залишилися дружина, дві доньки та мама.
Поховали бійця у Шабалинові.
Читати ще

Читати ще
На Чернігівщині попрощалися з Віктором Замятіним, Євгеном Тігою, Сергієм Сушкою, Юрієм Пінчуком та Максимом Брагідою
