За інформацією: Суспільне Чернігів.
Бійці, з якими попрощалися на Чернігівщині 28 березня. Ічнянська міська рада/Срібнянська селищна рада/Комарівська територіальна громада/Бобровицька територіальна громада
На Чернігівщині 28 березня попрощалися з чотирма військовими ЗСУ: Олександром Охріменком, Віталієм Петенком, Станіславом Пастушком та Сергієм Першиним.
Про це повідомляють в Ічнянській міській раді, Срібнянській, Комарівській та Бобровицькій громадах.
Олександр Охріменко народився 22 липня 1971 року в місті Ічня. Після закінчення школи вступив до Ніжинського середнього професійно-технічного училища № 2.
Олександр Охріменко. Ічнянська міська рада
У 1989 році був призваний на військову службу. У 1993 році був звільнений у запас.
З 1993-го до 2003 року працював у місті Києві в ІНЕК-904 на посаді покрівельника.
"Саша був хазяйською людиною, любив готувати і навіть випікав торти. Обожнював тварин, а особливо котів", — згадують рідні.
24 лютого 2022 року добровільно долучився до лав ЗСУ. Спочатку проходив службу у першому відділенні Прилуцького РТЦК та СП у Чернігівській області. Згодом, у січні 2025 року, був переведений на Донецький напрямок, де виконував бойові завдання.
Зі слів колег, Олександр — це "Людина-душа", завжди вислухає і підтримає. Його дуже цінували в підрозділі. В колективі називали "Борисович".
Загинув майстер-сержант Олександр Охріменко 26 березня 2025 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися та поховали бійця в Ічні на кладовищі, що на вулиці Воскресінська. У загиблого залишилися четверо дітей — двоє доньок та двоє синів.
Віталій Петенко народився 29 березня 1996 року у селі Васьківці (нині Срібнянська громада). Навчався у Прилуцькій школі-інтернаті. Після навчання приїхав у село, працював на землі.
Віталій Петенко. Срібнянська селищна рада
У серпні 2024 року Віталій долучився до лав ЗСУ. Воював на Курському напрямку. Був двічі поранений. Перебував на лікуванні у госпіталі. Помер 23 березня 2025 року.
Попрощалися та поховали Віталія Петенка у рідному селі.
Станіслав Пастушок народився 12 березня 1975 року в селі Воловиця (нині Комарівська громада). Навчався у місцевій школі. У 1990 році вступив до Мринського ПТУ, де здобув професію тракториста-машиніста. Працював у місцевому колгоспі "Перебудова". Також працював лісником у Сосницькому лісництві.
Станіслав Пастушок. Комарівська громада
Восени 2023 року чоловік добровільно став на захист України.
11 грудня 2023 року солдат 1 механізованого взводу 3 механізованої роти 1 механізованого батальйону Станіслав Пастушок в районі населеного пункту Сеньківка Куп'янського району Харківської області загинув. Проте майже півтора року його вважали зниклим безвісти.
Попрощалися та поховали Станіслава Пастушка у рідному селі.
Сергій Першин народився 2 жовтня 1992 року в селі Світильне Броварського району Київської області. Після 9 класів навчався у Згурівському ПТУ, яке закінчив у 2014 році та отримав спеціальність кухаря. Проходив строкову службу у період з жовтня 2016-го до квітня 2018-го. З 2014 року, до служби в армії та після демобілізації, до 2022 року працював тваринником у ТОВ "Козацьке".
Загиблий боєць Сергій Першин. Бобровицька громада
З початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну добровольцем долучився до лав Збройних Сил України.
29 лютого 2024 року під час виконання бойового наказу в Донецькій області солдат Сергій Першин загинув.
Попрощалися із бійцем через понад рік після його загибелі, поховали у селі Козацьке.
У нього залишилися мама, батько та брат.
Читати ще
Читати ще
На Чернігівщині поховали шістьох військових ЗСУ