
Трагічна звістка прийшла у громаду на Чернігівщині. На північно-східному напрямку фронту, на Харківщині, зупинилося серце старшого сапера, жителя села Кіпті — Миколи Божка.
Про це повідомляє Кіптівська сільрада у фейсбуці.
Микола Божок народився 11 серпня 1975 року. Навчався у Кіптівській та Чемерській школах. Після здобуття середньої освіти отримав фах водія та пройшов строкову військову службу.
Після демобілізації працював у місцевому колгоспі, згодом — у Горбачівському лісництві, а після переїзду до Чернігова — на Камвольно-суконному комбінаті. Разом із дружиною виховав двох синів.

Фото: Кіптівська сільрада
У грудні 2023 року був мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив на посаді старшого сапера групи розмінування. Виконував надзвичайно складні та відповідальні бойові завдання, адже саме сапери першими ступають на звільнену землю, повертаючи її до життя.
За сумлінну службу і відданість військовому обов’язку, військовий неодноразово був відзначений нагородами.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Армія рф атакувала підприємство на Чернігівщині
На жаль, 9 червня 2026 року, перебуваючи на бойовому чергуванні в Харківській області, Микола Божок раптово помер.
Про дату, час та місце прощання і поховання буде повідомлено додатково на офіційних сторінках громади.
Головне фото ілюстративне
–
