За інформацією: Суспільне Чернігів.
Архітектор-дизайнер Олександр Петюр. Суспільне Чернігів"Меблі — це одна з можливостей наших з тих фінансів, які були доступні, організувати якийсь осередок саме на вулиці, щоб молодь чи не тільки молодь могли приходити, грати в теніс, якось відпочивати, посидіти".
Проєкт відновлення сільського клубу у Старому Білоусі. Суспільне Чернігів
За словами співзасновника громадської організації Артема Мельника, вони хочуть відновити місцевий клуб. Почали з облаштування простору навколо нього. Волонтери розробили проєкт, гроші на це отримали від міжнародного благодійного фонду "Ізоляція".
Співзасновник ГО «Зміна» Артем Мельник. Суспільне Чернігів
"Бюджет невеликий, буквально 10 тисяч доларів. Ми розробили проєкт, замовили матеріали".
До виготовлення меблів долучилися й місцеві жителі.
Юлія Ільєнко очолює центр культурних послуг Новобілоуської сільської ради. До цієї громади входить і Старий Білоус. Каже, мріє про те, щоб тут було більше простору для молоді.
Місцева жителька Юлія Ільєнко. Суспільне Чернігів"В нас дуже молоде село, в тому плані, що проживає дуже багато людей, дітей, молоді й близько три тисячі чотириста мешканців. Є ліцей, садочок, в якому навчається багато дітей, але немає місця для дозвілля і проводження вільного часу для дітей і молоді. Тому це проблема дуже актуальна і я думаю, що тут будуть збиратись і проводити час наші мешканці".
Волонтери виготовляють вуличні меблі. Суспільне Чернігів
За словами Артема Мельника, спочатку вони провели опитування серед жителів Старого Білоусу, запитавши, який саме об’єкт вони б хотіли відновити. Найбільше голосів набрав сільський клуб, який останніми роками повноцінно не використовувався.Тут облаштована лише одна кімната, де проводять активності для дітей.
Дитячий майданчик біля сільського клубу у Старому Білоусі. Суспільне Чернігів
Фінансування вистачило на проєктну частину та вуличні меблі, каже Артем Мельник.
"На цьому етапі ми поки що завершуємо. Будемо далі шукати можливості для продовження. Мені важливо, щоб область розвивалась, щоб діти змогли приходити, щоб не відбувалося виїзду людей з громад".
Читати ще
Читати ще Олексій Ануля, який 10 місяців був у полоні РФ і пережив катування, став співзасновником міжнародного благодійного фонду