
Відбувся черговий обмін військовополоненими. Ще 160 українських захисників повернулися додому. Серед них шість бійців з Чернігівщини.
Про це повідомляє голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Це солдати, старший солдат, старші лейтенанти і матрос: Микола Калініч, Владислав Косковецький, Максим Лапицький, Сергій Мащенко, Сергій Міщан, Павло Назаренко. Є службовці Сухопутних військ, Військово-морських сил, ДШВ і ТРО.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворожий безпілотник поцілив по підприємству в Чернігівському районі
Воїнам від 30 до 39 років.
У трьох із них дні народження влітку — святкуватимуть вже вдома.
Фото з Мережі
–
