
Сьогодні, 22 червня, близько 07:15 російські війська атакували місто Новгород-Сіверський.
Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Били із восьми напрямків: уночі на Чернігівщині тривав протиповітряний бій
Цього разу зафіксовано влучання ворожого БпЛА типу «Молнія» безпосередньо по території Новгород-Сіверського ліцею імені К. Д. Ушинського. Внаслідок вибуху в будівлі навчального закладу вибито вікна та пошкоджено двері.
Інформація про потерпілих не надходила
Усі додаткові відомості та масштаби пошкоджень наразі встановлюються.
Фото ілюстративне
–
