
Сьогодні, 23 червня, громада на Чернігівщині провела в останню путь захисника Євгенія Радуса.

Про це повідомляє Новгород-Сіверська громада.
У 2022 році чоловік добровільно став на захист України, долучився до лав Збройних Сил України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщину прийшла звістка про загибель солдата
У 2024 році отримав важкі поранення. Попри тривалу реабілітацію, боротьбу за життя, отримавши ІІІ групу інвалідності, наслідки війни все ж виявилися сильнішими — серце захисника не витримало.

Воїну назавжди залишилось 38 років.

Фото: Новгород-Сіверська громада
Головне фото ілюстративне
–
