
Рада оборони ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію з прикордоння Чернігівщини з 1 липня. Це був запит від військових.
Йдеться про 12 прикордонних населених пунктів у чотирьох громадах.
🔹Корюківська ТГ:
— Прибинь
— Шишківка
— Рудня
🔹Городнянська ТГ:
— Лемешівка
— Мощенка
🔹Новгород-Сіверська ТГ:
— Воробʼївка
— Камінь
— Камʼянська Слобода
— Карабани
— Чайкине
🔹Семенівська ТГ:
— Газопровідне
— Олександрівка
Також є рішення про продовження заходів обовʼязкової евакуації із семи прикордонних сіл, де вона оголошувалася взимку. Охочі жителі виїхали, решта — писали відмови.
Тут йдеться про такі населені пункти:
🔹Сновська ТГ:
— Гірськ
🔹Городнянська ТГ:
— Берилівка
🔹Новгород-Сіверська ТГ:
— Бучки
— Грем’яч
— Будо-Воробʼївська
🔹Семенівська ТГ:
— Костобобрів
— Залізний Міст
Повідомляє начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
За даними громад та РВА, у всіх цих населених пунктах досі залишається близько тисячі жителів. Серед них — 120 дітей.
Алгоритм дій уже напрацьований. Жителів поінформують про місця збору. Всі необхідні служби задіяні. Є затверджені евакуаційні маршрути і транспорт. Розселення людей — обовʼязкова умова. Місця для тимчасового проживання будуть забезпечені.
Евакуацію маємо завершити за два місяці
Источник: format.cn.ua
