
Сьогодні, 27 червня, о 10:17 зафіксовано приліт ворожого баражуючого боєприпасу типу «ланцет» по території міста Новгород-Сіверський.
Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.
Російські терористи поцілили в об’єкт цивільної інфраструктури.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни трьома безпілотниками «гербера» атакували село на Чернігівщині
Інформація про постраждалих не надходила.
Масштаби завданих руйнувань наразі уточнюються.
Фото ілюстративне
–
