У Чернігові 11 учням закладів загальної середньої освіти встановлено міську стипендію у розмірі 2 100 грн та 25 учням — у розмірі 1 500 грн. Відповідне рішення ухвалено на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 23 червня.
Виплата стипендії здійснюватиметься з 1 червня по 31 грудня 2026 року. Її запровадження передбачено Програмою розвитку освіти міста Чернігова на 2025–2027 роки та Положенням про порядок підтримки талановитих і обдарованих учнів Чернігівської міської територіальної громади та педагогічних працівників, які здійснюють підготовку учнів-переможців.
Із зазначеного у рішенні виконавчого комітету списку учнів закладів загальної середньої освіти (четверо учнів мають декілька відзнак та перемог):
- 18 учнів — переможці обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2025/2026 навчального року (дипломи І ступеня), зокрема — 19 дипломів;
- вісім учнів — переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2025/2026 навчального року (шість дипломів ІІІ ступеня, два дипломи ІІ ступеня);
- дев’ять учнів — переможці ІІ етапу (обласного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2025/2026 навчального року (дипломи І ступеня);
- два учня — бронзові призери (ІІІ місце) ІІ етапу (фінального) Всеукраїнського конкурсу молодіжних науково-технічних проєктів «InventorUA»;
- один учень — переможець (золота медаль) конкурсу проєктів у номінації «Цифрові історії» Національного та Міжнародного конкурсів «Infomatrix Ukraine 2026»;
- один переможець — переможець Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу» у секції музеїв історії освіти або історії закладів освіти.


Пресслужба Чернігівської міської ради
Головне фото ілюстративне
