
Армія рф здійснила масовану атаку безпілотниками по промисловій та цивільній інфраструктурі Новгорода-Сіверського, завдавши кількох ударів поспіль.
Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.
У період з 20:43 до 20:50 у Новгороді-Сіверському зафіксовано влучання двох ворожих БпЛА типу «герань».
Удар прийшовся по складських приміщеннях приватного підприємства в районі вулиці Шевченка.
Внаслідок прильотів на місці події спалахнула пожежа.
Інформація про постраждалих не надходила.

Масштаби руйнувань наразі уточнюються.
Фото: начальник Новгород-Сіверської РВА
–
