
Ввечері 27 червня близько 20-ї години зафіксовано влучання ворожого БпЛА типу «молнія» по цивільній інфраструктурі Новгород-Сіверський.
Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові уламки безпілотника впали на територію школи
Інформація щодо потерпілих серед місцевих мешканців не надходила.
Додаткові відомості та масштаби пошкоджень встановлюються.
–
